Nusja e Ledrit ka organizuar “baby shower”, mahniti të gjithë me fustanin që ka veshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Ledrit ka organizuar “baby shower”, mahniti të gjithë me fustanin që ka veshur

23:07 | 16 Nëntor 2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Sonte ajo ka organizuar një “baby shower” dhe wshtw pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: