Nusja e Ledrit shfaqet e veshur me fustan të ngusht, më në fund shfaq barkun – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Ledrit shfaqet e veshur me fustan të ngusht, më në fund shfaq barkun

21:34 | 03 Korrik 2020

Sara Hoxha është e dashura e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Edhe pse nuk e kanë pranuar lidhjen publikisht, videot e publikuara e kanë dëshmuar atë, shkruan ORAinfo.

Sara është një femër tejet atraktive, e kjo mund të shihet në ҫdo fotografi të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto me fustan të shkurt dhe barku i saj po duket paksa i fryrë./ORAinfo/

Komento: