Nusja e Medës mysafire te Luana, shikoni si është veshur e rregulliar

19:54 | 23 Dhjetor 2018

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet se ka qenë mysafire tek emisioni i Luana Vjollcës.

Si gjithmonë, Lulja është dukur shumë simpatike./ORAinfo/

Komento: