Nusja e Medës niset për dasmë, me këtë stil të flokëve nuk e keni parë asnjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Medës niset për dasmë, me këtë stil të flokëve nuk e keni parë asnjëherë

22:16 | 16 Shtator 2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në foton e fundit shihet se është bërë gati për të dal dhe shihet me flokë të drejta.

Zakonisht Lulen nuk e shohim me stil kaq të thjeshtë të flokëve./ORAinfo/

Komento: