Nusja e Medës si bukuroshe në dasmë, kështu e ‘kall’ atmosferën duke hedhur vallen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Medës si bukuroshe në dasmë, kështu e ‘kall’ atmosferën duke hedhur vallen

21:41 | 20 Shtator 2019

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto nga një dasmë, ku shihet duke vallëzuar.

Në këtë foto, Lulja po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: