Nusja e Milotit shfaqet provokuese nga Dubai, kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Milotit shfaqet provokuese nga Dubai, kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia

12:07 | 26 Dhjetor 2019

Milot Rashica është futbollisti shumë i pëlqyer i kombëtares kosovare.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas karrierës si futbollist, përcjell ORAinfo.

Miloti dhe gruaja e tij, Belkizi tani janë duke i shijuar pushimet në Dubai.

E Belkizi ka publikuar disa foto ku sfaqet mjaft provokuese./ORAinfo/

Komento: