Nusja e Nexhatit del me veturë, shikoni gjendjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nusja e Nexhatit del me veturë, shikoni gjendjen e saj

23:51 | 12 Qershor 2019

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Xhevahirja ësgtë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në veturë dhe po duket mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!