Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorë

20:59 | 08 Dhjetor 2018

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

E sot Arbnora ka publikuar një foto ku shihet në një dasmë.

Si gjithmonë, ajo po duket shumë e bukur./ORAinfo/

Komento: