Nusja e Taulantit del në rrugë e veshur me plot stil, vëmendjen merr ҫanta e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Taulantit del në rrugë e veshur me plot stil, vëmendjen merr ҫanta e saj

19:52 | 05 Shkurt 2019

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: