Nxehet Adelina Tahiri, dhuron puthje pasionante me burrin e saj 50 vjeçar

08:35 | 18 Dhjetor 2018

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret me të pëlqyera nga shqiptarët.

Ajo vitin e kaluar është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Kjo martesë është komentuar shumë për shkak të diferencës në moshë që kanë çifti.

Ani pse këngëtarja 26 vjeçare dhe burri i saj 50 vjeçar, në fillim të martesës nuk është se ka postuar shumë fotografi me burrin e saj.

Ndërsa tani, Adelina është shumë aktve sa i përket publikimit të fotografive me Serjozhën, kështu duke ndarë momente të ndryshme që i kalon me të.

Së fundmi, Adelina përmes një video të publikuar në Instastory për gjithë ndjekësit e saj me Serjozhën kanë shkëmbyer një puthje.

Komento: