Obama ka disa fjalë për Joe Biden: Miku im, kjo është koha jote. – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Obama ka disa fjalë për Joe Biden: Miku im, kjo është koha jote.

17:03 | 20 Janar 2021

Obama uron Joe Biden: Miku im, kjo është koha jote.

Ish-presidenti amerikan Barack Obama ka uruar Joe Biden, i cili sot merr në drejtim Shtëpinë e Bardhë. Në një postim në Tëitter, Obama uron Biden ndërsa i thotë se kjo tashmë është koha e tij.

Postimi

“Urime mikut tim, presidentit Joe Biden! Kjo është koha jote.”

Ndërkohë, Donald Trump e ka lënë Shtëpinë e Bardhë në një mënyrë aspak të zakontë, duke mos i uruar mirëseardhjen personalisht presidentit të ri dhe Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Komento: