Pacolli me urim të veҫantë për festën e Vitit të Ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pacolli me urim të veҫantë për festën e Vitit të Ri

21:34 | 31 Dhjetor 2018

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka një urim për Vitin e Ri

Në këtë urim të tij, kryediplomati kosovar ka treguar se cila është dëshira e tij.

“Urimet e mia njerëzore që burojnë nga thellësia e zemrës për të gjithë qytetarët e Kosovës, miqtë, farefisin e familjaret e mi, për vitin që po vjen, 2019, duke u dëshiruar çdo gjë të bukur, lumturi, shëndet e suksese.”

“Dëshira ime e madhe, edhe për këtë herë mbetet, ta shoh secilin nga Ju, të lumtur dhe me mundësi për të jetuar jetën tuaj, ashtu si Ju dëshironi.”

“U priftë e mbara!”, tha Pacolli.

Komento: