Pajtesa dhe vjehrra e saj vishen me veshje tradicionale, iu befasojnë me pamjen

23:31 | 07 Dhjetor 2018

Fiona Gllavica tashmë është ndër aktoret më të njohura në vendin tonë.

Ajo u bë e njohur për rolin e saj si ‘Pajtesa’, shkruan ORAinfo.

Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Rabijen, vjehrrën e saj nga seriali, ku janë veshur me veshje tradicionale.

Të dyja po duken mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: