Pak ditë para tragjedisë, Ariani kishte postuar fototgrafi bashkë me Ramushin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak ditë para tragjedisë, Ariani kishte postuar fototgrafi bashkë me Ramushin

12:02 | 27 Janar 2019

Zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci, qe humbi jetën tragjikisht dje në Brezovicë ishte edhe shumë aktiv në ngjarjet që u shënuan për nderimin e dëshmorëve.

Ai kishte postuar disa fotografi në rrjetet sociale bashkë me Nexhat Dacin, Ramush Haradinaj, Rifat Jasharin dhe figura të tjera për të shënuar ngjarjet si konferenca e Rambujesë apo edhe Ditën e Dëshmorit, përcjell ORAinfo.

Ariani ndoqi edhe babanë e tij në shumë ngjarje të tilla politike së fundi.

Por edhe me kryeministrin Haradinaj, Daci kishte ndarë disa fotografi./ORAinfo/

Komento: