Pak javë para se të bëhet nënë, kaq shumë është fryrë barku i Afërdita Dreshajt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak javë para se të bëhet nënë, kaq shumë është fryrë barku i Afërdita Dreshajt

09:06 | 27 Nëntor 2020

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur kosovare e cila vazhdon të ketë vëmendje sikur në fillimet e para të karrierës edhe pse është larguar kohë më parë nga skena e showbizit.

Modelja dhe këngëtarja e njohur është martuar me hokeistin çek Jakub Kindl, ndërsa pak kohë më parë ajo ka zbuluar së është në pritje të fëmijës së parë, përcjell ORAinfo.

Se fundmi, modelja ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit të saj.
Vëmendjen e merr barku i saj i fryrë.

Kujtojmë që Afërdita me bashkëshortin e saj kanë zbuluar edhe gjininë e bebes, e që pritet të jetë djalë. /ORAinfo/

Komento: