Pak kohë para se t’i jepte fund jetës, Jetmiri e kishte bërë këtë veprim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak kohë para se t’i jepte fund jetës, Jetmiri e kishte bërë këtë veprim

23:04 | 28 Janar 2019

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur një ditë më parë.

Jetmir Bekaj, është djali 18 vjeҫar që i dha fund jetës së tij, duke u varur në litar, shkruan ORAinfo.

Ngjarja ndodhi në Istog dhe tronditi tërë vendin.

E rrjetet sociale, janë ato që tregojnë shumë për një njeri. Aty kanë filluar që të shprehen ngushëllimet edhe për të ndjerit.

E Jetmiri, postimin e fundit të facebookun e tij, e kishte bërë në nëntor të vitit të lam pas./ORAinfo/

Komento: