Pak para lindjes, Gëzimja ekspozon barkun e fryrë me këtë foto – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak para lindjes, Gëzimja ekspozon barkun e fryrë me këtë foto

16:50 | 30 Janar 2023

Gëzimja ekspozon barkun e fryrë me këtë pozë.

Gëzimja është një ndër emrat më të komentuar rreth jetës që bën.

Ajo është në pritjen më të ëmbël, ku do të bëhet nënë për herë të dytë, shkruan Kosovarja.

Këtë ndjesi po e përjeton në mënyrën më të mirë, duke mos munguar edhe me imazhe të ndryshme për ndjekësit e saj.

Me një pozë të bukur ajo ekspozon barkun e fryrë dhe duket për mashallah.

Theksojmë, çifti janë në pritje të një djali.

Komento: