Pak para ndeshjes me Napolin, Milani merr lajme të shkëlqyeshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak para ndeshjes me Napolin, Milani merr lajme të shkëlqyeshme

20:29 | 28 Janar 2019

Para ndeshjes me Napolin, Milani duket se ka marr lajme mjaftë të mira.

Milan dhe Napoli do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë.

Për këtë ndeshje thuhet se trajneri Carlo Ancelotti nuk do të mund të llogarisë në katër yjet e skuadrës së tij.

Elseid Hysaj, Raul Albiol, Amin Younes dhe Simone Verdi do të jenë mungesat e Napolit për ndeshjen e së martës.

Komento: