Pamje nga festa madhështore e ditëlindjes së Leartës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pamje nga festa madhështore e ditëlindjes së Leartës

22:43 | 14 Dhjetor 2019

Learta Jakupi nesër feston ditëlindjen e 26-të.

Reja e Shyhretes ka organizuar sonte një festë madhështore, përcjell ORAinfo.

Ajo ka ftuar familjaret dhe shoqërinë e saj për ta ndarë këtë gëzim.

Learta është kujdesur që çdo detaj të duket luksoz në këtë ditë kaq të rëndësishme për të./ORAinfo/

Komento: