Pamje nga shtrëngata e fortë që përfshiu Podujevën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pamje nga shtrëngata e fortë që përfshiu Podujevën

20:49 | 21 Qershor 2022

Erë e fortë, shi dhe breshër, kanë përfshirë këtë pasdite Podujevën.

Në disa fshatra të kësaj komune, breshëri ka zbardhuar sipërfaqen. Të tillë gjendjen e ka fshati Lluzhan, ku raportohet se breshëri i madh ka shkaktuar dëme në bujqësi.

Në pamjet që kanë arritur në adresë të Llapi. info, shihet shtrëngata që përfshiu Podujevën sonte.

Më poshtë pamjet nga zona të ndryshme në Podujevës:

Komento: