Pamje që flasin shumë: Fëmija sirian ia kthen çokollatën që ia dhuron ushtari turk – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pamje që flasin shumë: Fëmija sirian ia kthen çokollatën që ia dhuron ushtari turk

10:14 | 10 Korrik 2019

Fëmija sirian ia kthen çokollatën që ia dhuron ushtari turk.

Videoja e tij është publikuar në rrjetin social, e cila shfaq momentin kur njëra nga çokollatat fëmijës së paidentifikuar nga Siria i bie nga dora.

Në ato momente, ai e merr atë nga toka dhe ia rikthen sërish ushtarit turk.

Videoja është bërë pëlqyer mbi 55 mijë llogari, ndërsa në të kanë replikuar rreth 1.5 mijë përdorues të rrjetit social.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!