Pamje të papara deri tani: Ja si u qëlla për vdekje polici Izet Demaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pamje të papara deri tani: Ja si u qëlla për vdekje polici Izet Demaj

08:06 | 05 Janar 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur javë me parë në Istog.

Polici Izet Demaj ka humbur jetën para disa ditësh në përleshje me një grabitës të një banke në Istog.

Në këtë video të publikuar nga “AlbanianReaLFacts”, shihet qartë se si ndodhi rasti.

Nga video shihet se si Demaj ishte në një qebatore kur merr vesh për rastin, nga ku çohet me vrap për t’ju dalë në ndihmë punëtorëve të bankës dhe personave të marrë peng.

Përkushtimi i Izet Demajt për mbrojten e qytetarëve është vlerësuar lartë nga të gjithë drejtuesit e institucioneve të vendit dhe nga qytetarët.

Komento: