Pamje të rënda nga vendi ku shpërtheu bombola e gazit dhe humbën jetën tre fëmijë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pamje të rënda nga vendi ku shpërtheu bombola e gazit dhe humbën jetën tre fëmijë

17:35 | 23 Shkurt 2020

Tre fëmijë kanë humbur jetën pas shpërthimit të një bombole të gazit.

Janë publikuar pamje rrëqethëse nga vendi i tragjedisë në Rramanli të Kumanovës ku humbën jetën tre fëmijë.

Foto rrëqethëse vijnë nga vendi i tragjedisë në Rramanli të Kumanovës ku humbën jetën tre fëmijë të moshës nga 8 deri në 11 vjeç dhe 7 persona të tjerë mbetën të plagosur nga shpërthimi i bombolës së gazit në shtëpinë e tyre.

Këto janë fotot e shkrepura nga Alsat-M, brenda shtëpisë ku ndodhi dhe tragjedia.

Komento: