Paqueta i pikëlluar nga tragjedia që ndodhi të ish klubi i tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Paqueta i pikëlluar nga tragjedia që ndodhi të ish klubi i tij

15:22 | 08 Shkurt 2019

Mesfushori i Milanit Lucas Paqueta ka ndjer keqardhje për njerëzve që kanë humbur jetën nga një zjarr që shkatërroi trajnimin e ish-klubit të tij Flamengo.

Më parë këtë mëngjes, një zjarr shpërtheu në qendrën e trajnimit të Flamengos dhe thuhet se ka vrarë dhjetë dhe ka lënë rreth 2 të plagosur rëndë, përcjell ORAinfo.

Dhe Paqueta, i cili u bashkua me Milanin nga Flamengo, ka shprehur keqardhje.

Paqueta në janar është transferuar në janar nga Flamengo te Milani.

Ai ka arritur të zë vend në formacionin shartues. /ORAinfo/

Komento: