Paqueta mesazh trajnerit të ri të Milanit

10:41 | 04 Qershor 2019

Mesfushori i Milanit, Paqueta është duke marr pjesë në ndeshjet ndërmombëtare me Brailin në kuadër të Kupës Amerikane.

Dhe, nga atje ai ka dërguar ai foli për pozitën e tij të preferuar, duke dërguar një sinjal për Rossonerët të cilët mund të kalonin formacionet nën menaxherin e ri Giampaolo, përcjell ORAinfo.

“Sigurisht që pozita me të cilën luaj me ekipin kombëtar është e preferuar, por e di që mund t’i jap më shumë Milanit dhe Brazilit, dhe gjithmonë do të përpiqem. Jam i lumtur me atë që tashmë jami ftuar edhe nga kombëtarja”, përfundoi ai. /ORAinfo/

Komento: