Paqueta nuk iu gëzua golit të parë, kjo është arsyeja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Paqueta nuk iu gëzua golit të parë, kjo është arsyeja

10:03 | 11 Shkurt 2019

Shënoi golin e parë për fanellën e Milanit, por sigurisht Paquetá Lucas nuk do të imagjinohet kështu festimin e golit.

Ngazëllim dhe lumturinë e përmbante sepse nuk kishte vend për shumë gëzim në golin e tij të parë kundër Milanit, sepse dhimbja për atë që ndodhi në Flamengo e tij ishte e fortë dhe shkatërruese përcjell ORAinfo.

Për më tepër, ai jo vetëm që u rrit në klubin e Rio de Janeiro, por ai ishte një herë një nga ata fëmijët edhe solidarizua me viktimat e tragjedisë në ditët e fundit.

“Për mua kjo është një kohë shumë e vështirë. Ajo ishte shtëpia ime, “tha ai për intervistën brazilian./ORAinfo/

Komento: