Para derbit me Interin, Gattuso “dridh” nerazurrët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para derbit me Interin, Gattuso “dridh” nerazurrët

23:01 | 23 Shkurt 2019

Menaxheri i Milanit Rino Gattuso ka zbuluar se ata nuk po mendojnë për Interin, pavarësisht se është vetëm një pikë pas nerazzurrëve.

Rossonerëti] mori një fitore bindëse 3-0 kundër Empolit dje në Serie A dhe erdhi brenda vetëm një pikë të vetme të Interit, të cilët luajnë të dielën në Fiorentina në një përpjekje për të sjellë hendekun deri në 4 pikë përcjell ORAinfo.

Gattuso po bisedonte me shtypin pas fitores ndaj Empolit dhe ai u pyet për Interin. “Unë jam duke qeshur, nuk po mendojmë për Interin.. Nuk mendoj për derbin tani, kemi Sassuolo, Lazio dhe Chievo. “, ka thënë Gattuso./ORAinfo/

Komento: