Para Kuvendit mblidhen qytetarët dhe thërrasin emrin e Albin Kurtit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para Kuvendit mblidhen qytetarët dhe thërrasin emrin e Albin Kurtit

12:04 | 03 Qershor 2020

Mblidhen qytetarët para Kuvendit thërrasin emrin e Albin Kurtit.

Një numër i qytetarëve është mbledhur para Kuvendit të Kosovës, përderisa brenda është duke u zhvilluar seanca për votimin e seancës për votimin e qeverisë Hoti.

Me këtë rast ata kanë brohoritur në shenjë pakënaqësie:

“Albin Albin” dhe ” Me hajna nuk ka shtet”.

Komento: