Para ndeshjes me Cagliarin, Milan merr super lajmin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para ndeshjes me Cagliarin, Milan merr super lajmin

18:25 | 09 Shkurt 2019

Sot në Milanello, Gattuso duke folur në konferencën për shtyp ka treguar edhe ekipin me të cilin do të përballet me Cagliari.

Lajm i mirë për rossonerët është rikthimi i argjentinasit, Lucas Biglia,përcjell ORAinfo.

Ekziston nevoja absolute për të fituar dhe për të marrë në shtëpi tre pikat e nevojshme për t’u kthyer në vendin e katërt në renditje pas fitores së Romës së djeshme.

Ndër lojtarët e thirrur nga trajneri, kthimi i Lucas Biglia dallon: nesër argjentinasi do të jetë në dispozicion në stol pas një ndalese prej më shumë se tre muaj për shkak të problemit që kishte./ORAinfo/

Komento: