Para ndeshjes me Juven, Milan goditet nga ky lajm

14:42 | 16 Janar 2019

Sulmuesi i Milanit Gonzalo Higuain thuhet se është dyshim për paraqitjen e tij në Supercoppa të mërkurën kundër Juventusit , pasi sipas tij ai ka “ethe”

Sipas faqes së internetit të Gianluca Di Marzio, Higuain është goditur nga sëmundja dhe Milan po “monitoron situatën e tij në kohë reale” përcjell ORAinfo.

Ajo vjen pasi argjentinasi u hoq misteriozisht nga një foto e ekipit të rossonerëve në mëngjesin e përplasjes së tyre me klubin e tij mëmë në Jeddah.

MilanNews shpejt u përgjigj se 31-vjeçari ishte duke raportuar se ai kaq qenë duke u trajtuar kur fotografia ishte bërë por ajo ka shërbyer vetëm për të rritur fjalimin për daljen e tij nga Milan./ORAinfo/

Komento: