Para ndeshjes me Lazion, Milan merr lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para ndeshjes me Lazion, Milan merr lajmin e madh

20:33 | 23 Prill 2019

Gennaro Gattuso ka folur me mediat përpara ndeshjes së dytë gjysmëfinales të Kupës së Italisë me me Lazion nesër.

Ai ka dhënë një lajm të mirë duke treguar se Paqueta mund të startojë, përcjell ORAinfo.

“Vitin e kaluar ka kaluar, duhet të shikojmë të tashmen dhe ne po luajmë shumë. Ne e bëmë të vështirë në ndeshjen e parë, por vitet e fundit ne kemi luajtur gjithmonë mirë kundër Lazios.

“Do të nevojitet një performancë e mirë, nuk duhet të bëjmë gabime. Do të ketë 57-60,000 spektatorë dhe kjo do të jetë një aspekt themelor”

“Në gjysmën e parë të ndeshjes kundër Parmës, kemi luajtur me intensitet të ulët dhe nuk më pëlqen. Paqueta është kthyer nga lëndimi dhe ai mund të startojë nesër”, ka përfunduar trajneri italian./ORAinfo/

Komento: