Para ndeshjes me Liverpoolin, Robben e bën këtë veprim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para ndeshjes me Liverpoolin, Robben e bën këtë veprim

10:02 | 17 Shkurt 2019

Ndeshja mes Bayern Munich dhe Liverpoolit pritet të jetë një ndeshje mjaftë interesante.

Veterani Arjen Robben ka komentuar edhe stadiumin e kundërshtarëve, në prag të kësaj ndeshjeje.

Holandezi duket se ka disa kujtime jo të mira nga udhëtimet e tij në ‘Anfield’ në kohën kur ishte pjesë e Chelsea.

“Mendoj se stadiumi më i keq për mua është ai i Liverpool” ka thënë 35 vjeçari për ‘The Guardian’.

“Ju gjithmonë keni kundërshtarin e preferuar dhe aty gjithmonë ka një negativ” ka thënë tutje Robben.

Sigurisht, tifozët e Liverpool shquhen për atmosferën që krijojnë në ‘Anfield’. ‘The Reds’ paraqiten me 12 lojtarë çdo herë që luajnë në shtëpinë e tyre.

Komento: