Para ndeshjes me Man Utd, PSG jep lajmin tronditës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para ndeshjes me Man Utd, PSG jep lajmin tronditës

18:25 | 10 Shkurt 2019

PSG ka tronditur tifozët me lajmin e fundit.

Pas dëmtimit të Nejmarit duket se dhe Cavani do të mungojë të paktën një muaj.

Sulmuesi uruguajan në ndeshjen e djeshme kundër Bordosë është dëmtuar dhe nuk ka hyr në fushë në pjesën e dytë. Sipas asaj që raporton francezja L’Equipe, sulmuesi do të humbasë të dyja sfidat me Mançesterin dhe është e sigurt që ai duhet të pushojë të paktën 1 muaj.

Ai kishte një problem muskular në pjesën e sipërme të kofshës së djathtë. Sfidat me Mançester Junajtid tashmë do të bëhen shumë të vështira pa liderat e sulmit së skuadrës.

Komento: