Para ndeshjes me Romën, Milan merr këtë lajm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para ndeshjes me Romën, Milan merr këtë lajm

21:06 | 02 Shkurt 2019

AC Milan luajti kundër Napoli dy herë këtë javë pasi ata fituan një barazim 0-0 në Serie A dhe një fitore 2-0 kundër ekipit të Carlo Ancelottit në Coppa Italia.

Ylli i i Milanit, Suso, nuk luajti në fitoren 2-0 kundër Napolit pasi Gattuso i dha atij një pushim të vogël përcjell ORAinfo.

panjolli do të kthehet nesër kundër Romakëv pasi ai donte të ishte në formë përpara kësaj loje të madhe.
Suso është njëri ndër futbollistët më të pëlqyer te Milan./ORinfo/

Komento: