Para ndeshjes me SPAL, Milan merr lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para ndeshjes me SPAL, Milan merr lajmin e madh

20:29 | 28 Dhjetor 2018

Në prag të përplasjes mes AC Milan dhe SPAL, Gennaro Gattuso ka emëruar skuadrën e tij të përbërë prej 25 futbollistëve,

Lajm i madh për Milanin është se futbollisti Suso është kthyer nga lëndimi përcjell ORAinfo.

Kjo ndeshje do të jetë edhe testi përfundimtar për fatin e trajnerit të Milanit, Gattuso.
Skuadra nuk ka pasur rezultate të mira këto ndeshjet e fundit, prandaj puna e tij është në ajër.

Kjo është skuadra e Milanit kundër SPAL.

Portierët: Donnarumma A., Donnarumma G., Reina.
Mbrojtësit: Abate, Calabria, Conti, Laxalt, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli, Zapata.
Mesfushorët: Bakayoko, Bertolacci, Brescianini, Kessie, Mauri, Montolivo, Torrasi, Borini, Calhanoglu.
Sumi: Castillejo, Cutrone, Higuain, Suso, Tsadjout./ORAinfo/

Komento: