Parashikimi i mëngjesit nga ekspertët e bastoreve

11:14 | 15 Dhjetor 2018

Edhe kjo e shtune do të dhuroj spektakël në futboll.

Sot luhen disa ndeshje interesante në ligat më të forta evropiane.

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen disa ndeshje.
Kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

Megjithatë, në baste asgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë vetëm parashkim dhe mund të mos të dalin.

Komento: