Pas arrestimit të Gucatit e Haradinajt, vjen reagimi nga Leonora Jakupi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas arrestimit të Gucatit e Haradinajt, vjen reagimi nga Leonora Jakupi

00:05 | 26 Shtator 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka reaguar pas arrestimeve të sotme të Gucatit e Haradinajt.

“Se lirinë nuk e fituam vet, na e sollën Ata. Me ty përjetësisht UҪK”- ka shkruar Leonora Jakupi./ORAinfo/

Komento: