Pas Arthur, Juventus edhe me një super transferim nga La Liga – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas Arthur, Juventus edhe me një super transferim nga La Liga

11:59 | 30 Qershor 2020

Juventus është në garë për transferimin e mesfushorit spanjoll Ferran Torres, sipas raportimeve nga ESPN.

Torres ka ngjallur interesimin e Liverpool-it dhe Manchester United-it këtë sezon pasi ka shkëlqyer në La Liga te Valencia.

Zonja e Vjetër dhe Valencia kanë filluar që të negociojnë për një marrëveshje me Torres-in, i cili e ka përfaqësuar Spnajën e grupmoshave nën 21.

Komento: