Pas deklaratës së modeles për lidhjen me Robertin, Nora bën reagimin ‘shpërthyes’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas deklaratës së modeles për lidhjen me Robertin, Nora bën reagimin ‘shpërthyes’

00:00 | 26 Shkurt 2020

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Ndërsa sonte, modelja e njohur Jessica Kadiu deklarojë se ka qenë në një lidhje me Robertin.

Pikërisht sonte, Nora ta publikuar një foto në të cilën po duket ‘përvëluese’.

Kjo duket të jetë një përgjigje e ‘fuqishmë’ e këngëtares seksi./ORAinfo/

Komento: