Pas disa viteve, Leonora jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pas disa viteve, Leonora jep lajmin e madh

12:27 | 12 Korrik 2019

Leonora Jakupi ka vendosur t’i kthehet muzikës.

Ajo po kthehet në skenë pas një pauze të gjatë prej disa vitesh, përcjell ORAinfo.

Leonora ka paralajmëruar se sot do ta publikojë këngën e re ‘A m’ke harru’.

E me këtë duket se i ka gëzuar shumë fansat e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!