Pas kaq kohësh të ndarë, Mozziku më në fund takohet me vajzën, publikon fotot më të bukura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas kaq kohësh të ndarë, Mozziku më në fund takohet me vajzën, publikon fotot më të bukura

23:35 | 22 Maj 2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes, që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes disa fotografive shumë të bukura, Mozziku njoftoi se është bashkuar me vajzën e tij./ORAinfo/

Komento: