Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket

21:45 | 21 Tetor 2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: