Pas konflikteve me Majlindën për djalin, ky është veprimi i Majkut

14:40 | 07 Dhjetor 2018

Majk dhe Majlinda kanë qenë temë e diskutimit që nga mbrëmja e dy ditëve më parë ku reperi, Majk e akuzonte isht të dashurën e tij që nuk po e lë ta shoh djalin e tij, Roanin.

Lajmi mori edhe më shumë dhëun kur Majlinda bëri një status në Instagram dhe tha se është Majku ai që nuk ka dashur asnjëherë të jetë një baba shëmbullor për djalin e tyre, ku sipas saj ai në fillimet e para mezi e ka pranuar edhe atësinë, përcjell ORAinfo.

Pas këtyre diskutimeve duket se Majku është shumë më rehat, e këtë e dëshmon fotografia e tij e fundit, ku ai e poston një drekë në një vend të qetë, çka nënkupton se Majk ka kërkuar qetësi pas atyre debateve me ish të dashurën e tij./ORAinfo/

Komento: