Pas lindjes, Sares i dalin ende tulat jashtë fustanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lindjes, Sares i dalin ende tulat jashtë fustanit

21:34 | 08 Prill 2021

Sares së Ledrit i dalin tulat nga fustani.

Është krejt e natyrshme që gratë pas lindjes të mbesin me disa kilogramë më shumë. Kjo ka ngjarë edhe me Sara Hoxhen.

Sara, që për të gjithë njihet si bashkëshortja e Ledri Vules, vetëm para pak muajsh është bërë nënë për herë të parë.

Por, ajo nuk ka pritur edhe shumë për të veshur një fustan të ngushtë dhe provokues, e që po i rri mjaftë bukur, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshes me sy të shkruar, fustani ia tregon linjat dhe ia nxjerr pak “tulat”, ama kjo gjë asaj nuk i bënë fare përshtypje.

Sara e ka dëshmuar se është femër e pa komplekse dhe nuk ndikohet nga opinioni i përgjithshëm.

Komento: