Pas lindjes së binjakëve, Egzona po bën punë dore, shikoni ҫfarë ka thurur sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lindjes së binjakëve, Egzona po bën punë dore, shikoni ҫfarë ka thurur sot

13:52 | 08 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka publikuar disa punime dore.

Duket se pas lindjes së binjakëve, Egzona është bërë tamam një nënë tradicionale./ORAinfo/

Komento: