Pas lindjes së djalit, nusja e Milotit na prezanton me dhuratën e parë që mori – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lindjes së djalit, nusja e Milotit na prezanton me dhuratën e parë që mori

00:00 | 20 Maj 2020

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë sot.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan ORAinfo.

Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.

Belkizi ka vazhduar të jetë aktive, ku publikojë një tortë si dhuratën e parë për lindjen e djalit./ORAinfo/

Komento: