Pas Metes, Thaçi cakërron gotat edhe me Ramën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas Metes, Thaçi cakërron gotat edhe me Ramën

15:48 | 04 Janar 2019

Në këtë fillim vit, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama kanë pasur një mysafir të veçantë.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i kanë cakërruar gotat në këtë fillim vit.

Kryeministri shqiptar profilin e vet në “Instagram” ka postuar një fotografi me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. “Qoftë viti i Shqipërisë, Kosovës dhe krejt shqiptarisë”, ka shkruar Rama.

Komento: