Pas ndarjes nga Laureta, Roberti përfundon në këtë gjendje në një restorant! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas ndarjes nga Laureta, Roberti përfundon në këtë gjendje në një restorant!

18:11 | 21 Shtator 2022

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti ka nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi ende pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Roberti e ‘konfirmoi’ ndarjen nga Laureta përmes fshirjes të gjitha fotot me të, ndërsa Laureta është ‘zhdukur’ nga Instagrami që disa ditë, përcjell ORAinfo.

E kur kanë kaluar disa ditë nga ndarja e tyre, Roberti po del në shoqëri vetëm.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet duke ngrënë në restorant.

Nënë shoqërimin e verës së kuqe, Roberti shfaqet i vetmuar si kurrë me parë. /ORAinfo/

Komento: