Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi prezanton “vajzën e tij të bukur”

22:14 | 13 Dhjetor 2018

Seldi Qalliu është këngëtari nga Shqipëria e që u bë shumë i njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër.

Ai së fundi u përfol shumë sidomos pas fejesës me këngëtaren e njohur, Mimoza Shkodrën, dhe më vonë edhe më shumë pas ndarjes së tyre, shkruan ORAinfo.

Që të dy tani kanë vendosur që të vazhdojnë rrugën të ndarë nga njëri tjetri.

E sot, Seldi ka postuar një video ku paraqitet vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit, e Seldi në mbështetje të saj e shkruan ‘My beautiful girl’.

Por, a ka diçka të re pas ndarjes nga Seldi?/ORAinfo/

Komento: