Pas ndarjes nga Nora, Roberti shihet i lumtur në krahët e këtij personi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pas ndarjes nga Nora, Roberti shihet i lumtur në krahët e këtij personi

23:13 | 09 Shtator 2019

Roberti i lumtur në krahët e kësaj femre.

Në mediat rozë Roberti e Nora janë dy emrat që po komentohen më së shumti.

Ndarja e tyre ka shokuar të gjithë, prandaj edhe po vazhdojnë të jenë në syrin e vëmendjes për çdo lëvizje që bëjnë, shkruan Kosovarja.

Por, ajo që po i detyron që të vazhdojnë kontaktet mes veti është vajza e tyre Rene.

Këto ditë, përmes imazheve mund ta kuptojmë që Rene po qëndron me babain e saj, ndërsa ditë më parë ka shijuar pushimet me Norën në një vend përrallore.

E, sot Roberti shfaqet me plotë lumturi në krahët e vajzës.

Kjo buzëqeshje në këtë foto tregon më së miri dashurinë e tij që kanë babë e bijë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!